I etapp
9. juuni 2013 · Veskimetsa, Tallinn
Suvine sari · 9. hooaeg
Kõik sarja etapid, finaal ja punktiseis ühes kohas.
Kalender
9. juuni 2013 · Veskimetsa, Tallinn
16. juuni 2013 · Kukrumäe
13. juuli 2013 · Raikküla
27. juuli 2013 · Vändra
10. august 2013 · Juurimaa tall, Raplamaa
16.–18. august 2013 · Perila
Punktiseis
Ametlik punktitabel nii, nagu Eesti Ratsaspordi Liit selle avaldas. Selle hooaja etappide protokollid on Ratsanetis PDF-failidena, lingid on etappide lehtedel.
| Koht | Ratsanik | Klubi | 109.06 | 216.06 | 313.07 | 427.07 | 510.08 | 3 paremat | Finaal16.08 | Kokku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Berit Lehtsaar | Viljandimaa RSK | 11 | 8,4 | 9,8 | 8 | 0 | 29,2 | 19,5 | 48,7 |
| 2 | Anna-Liisa Merilind | Tondi RSK | 0 | 8,4 | 9,8 | 8 | 0 | 26,2 | 12 | 38,2 |
| 3 | Kleer Suursild | Vändra RSK | 11 | 8,4 | 9,8 | 8 | 0 | 29,2 | 7,5 | 36,7 |
| 4 | Taisi Viire | Vändra RSK | 11 | 0 | 9,8 | 8 | 6,37 | 28,8 | 6 | 34,8 |
| 5 | Hanna-Ly Aavik | RSK KRT | 4 | 3,5 | 9,8 | 8 | 6,37 | 24,17 | 9 | 33,17 |
| 6 | Grete Rebane | Tondi RSK | 11 | 8,4 | 9,8 | 1 | 6,37 | 29,2 | 3 | 32,2 |
| 7 | Georg Koppel | RSK KRT | 5,5 | 3,5 | 9,8 | 8 | 6,37 | 24,17 | 4,5 | 28,67 |
| 8 | Maarja Lutsokert | Tondi RSK | 11 | 8,4 | 2,5 | 3 | 6,37 | 25,77 | – | 25,77 |
| 9 | Karoliina Grauberg | Tondi RSK | 11 | 1,5 | 2,5 | 8 | 6,37 | 25,37 | – | 25,37 |
| 10 | Maria Sein | SA Tallinna RK | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 5 | 15 | 20 |
| 11 | Annabel Vilk | Tondi RSK | 5,5 | 0 | 9,8 | 2 | 0 | 17,3 | – | 17,3 |
| 12 | Anett Pajur | Tondi RSK | 11 | 1,5 | 0 | 0 | 0 | 12,5 | – | 12,5 |
| 13 | Birgit Laupä | Tondi RSK | 0 | 0 | 9,8 | 0 | 0 | 9,8 | – | 9,8 |
| 14 | Ines Themas | Järvamaa RSK | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,37 | 6,37 | – | 6,37 |
| 14 | Teisi Unt | Järvamaa RSK | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,37 | 6,37 | – | 6,37 |
| 16 | Kristina Albertina Reinstein | RSK KRT | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1,5 | 4,5 |
| 17 | Elisabeth Käbin | Vändra RSK | – | 0 | – | 0 | 0 | 0 | – | 0 |
| 18 | Mari Talinurm | RK Ruila Tall | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 |
Paksus kirjas etapid lähevad arvesse. Finaal läheb arvesse ainult siis, kui etappidelt on kogutud vähemalt nõutud punktid. Viigi korral otsustab parem finaalitulemus, seejärel osalemiste arv.
| Koht | Ratsanik | Klubi | 109.06 | 216.06 | 313.07 | 427.07 | 510.08 | 3 paremat | Finaal16.08 | Kokku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kaia Loviisa Kink | Tondi RSK | 8 | 18 | 20 | 15 | 15 | 53 | 22,5 | 75,5 |
| 2 | Teele Kaal | RSK Simon | 13 | 10 | 10 | 13 | 3,5 | 36 | 27 | 63 |
| 3 | Laura Lota Mölder | RSK KRT | 15 | 15 | 15 | 18 | 6 | 48 | 9 | 57 |
| 4 | Anna-Liis Remmel | Tondi RSK | 20 | 13 | 12 | 3 | 12 | 45 | 10,5 | 55,5 |
| 5 | Hanna-Greta Peeters | Tondi RSK | 0 | 0 | 17 | 0 | 10 | 27 | 7,5 | 34,5 |
| 6 | Kristel Saul | RK Ruila Tall | 5,5 | 8 | 0 | 0 | 8 | 21,5 | 12 | 33,5 |
| 7 | Marta Juhkami | RSK Simon | 8 | 0 | 0 | 0 | 5 | 13 | 19,5 | 32,5 |
| 8 | Carmen Melts | RSK Ruttar | 0 | 0 | 8 | 9 | 0 | 17 | 15 | 32 |
| 9 | Marleen Selge | RSK Simon | 0 | 5 | 9 | 11 | 7 | 27 | 4,5 | 31,5 |
| 10 | Annabel Lõuke | RSK KRT | – | 11 | – | 0 | 0 | 11 | 13,5 | 24,5 |
| 11 | Jessica Kaal | RSK KRT | 17 | 7 | 0 | 0 | 0 | 24 | – | 24 |
| 12 | Marit Allik | Niitvälja RSK | – | 3 | 13 | 5,5 | 3,5 | 22 | – | 22 |
| 13 | Maria Martin | RSK Simon | – | 9 | 11 | 0 | – | 20 | – | 20 |
| 14 | Anna-Britt Kivimägi | RSK KRT | 0 | 0 | 3 | – | 0 | 3 | 16,5 | 19,5 |
| 15 | Johanna Brigite Verro | Vändra RSK | 8 | 0 | 6 | 5,5 | 0 | 19,5 | – | 19,5 |
| 16 | Liisi Savimaa | RSK Simon | 6 | 0 | 7 | 5,5 | 0 | 18,5 | – | 18,5 |
| 17 | Ilona Käosaar | Vändra RSK | 5,5 | 0 | 0 | 10 | 0 | 15,5 | – | 15,5 |
| 18 | Triin Kattel | Tondi RSK | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | – | 14 |
| 19 | Karine Janov | Tondi RSK | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | – | 12 |
| 20 | Nora Kurik | RSK Simon | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 5 | 6 | 11 |
| 21 | Nele Marie Tiidelepp | Tondi RSK | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | – | 11 |
| 22 | Leiu Tõnissaar | RSK KRT | 0 | 0 | – | 8 | 0 | 8 | – | 8 |
| 23 | Betti Buht | Vändra RSK | 0 | 0 | 0 | 5,5 | 0 | 5,5 | – | 5,5 |
| 24 | Kärt Kuusik | Vändra RSK | – | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | – | 5 |
| 25 | Liis Grauberg | RSK Simon | – | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | – | 4 |
| 26 | Triin Pirso | Tondi RSK | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | – | 4 |
| 27 | Hanna Köster | Vändra RSK | 0 | 0 | – | 0 | 0 | 0 | – | 0 |
| 28 | Jekaterina Jatsenko | SA Tallinna RK | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 |
| 29 | Maris Kangur | Tondi RSK | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 |
| 30 | Pille-Riin Pertel | Vändra RSK | – | 0 | 0 | – | 0 | 0 | – | 0 |
Paksus kirjas etapid lähevad arvesse. Finaal läheb arvesse ainult siis, kui etappidelt on kogutud vähemalt nõutud punktid. Viigi korral otsustab parem finaalitulemus, seejärel osalemiste arv.
| Koht | Ratsanik | Klubi | 109.06 | 216.06 | 313.07 | 427.07 | 510.08 | 3 paremat | Finaal16.08 | Kokku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | My Relander | RK Ruila Tall | 15 | 13 | 0 | 0 | 0 | 28 | 13,5 | 41,5 |
| 2 | Jennifer-Chelsea Laanet | RSK KRT | 0 | 6 | 5 | 7 | 8 | 21 | 16,5 | 37,5 |
| 3 | Marie-Annabel Reiner | RSK Simon | 6 | 4,5 | 0 | – | 4 | 14,5 | 21 | 35,5 |
| 4 | Birgit Loik | Tondi RSK | 3 | 8 | 3 | 12 | 2 | 23 | 7,5 | 30,5 |
| 5 | Kirkke Eliise Põldsalu | Tondi RSK | 10 | 2 | 10 | 3 | 1 | 23 | 6 | 29 |
| 6 | Mariann-Krõõt Mätas | Vändra RSK | 5 | 0 | 7 | 5 | 3 | 17 | 10,5 | 27,5 |
| 7 | Kati Raidma | Vändra RSK | 12 | 0 | 0 | 4 | 0 | 16 | 9 | 25 |
| 8 | Stella-Ingrid Liinamäe | Tartumaa RSK | 8 | 0 | 0 | 9 | 0 | 17 | 4,5 | 21,5 |
| 9 | Õnneleid Selge | RSK KRT | 1 | 3 | 2 | 0 | 6 | 11 | 1,5 | 12,5 |
| 10 | Maribel Tuiken | Järvamaa RSK | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 11 | – | 11 |
| 11 | Maria-Johanna Reinstein | RSK KRT | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 10 |
| 12 | Helen Rätsepp | RK Ruila Tall | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | – | 10 |
| 13 | Hanna Kristin Ojaveer | Tondi RSK | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 7 | – | 7 |
| 14 | Kärt Kaal | RSK Simon | 2 | 4,5 | 0 | 0 | 0 | 6,5 | – | 6,5 |
Paksus kirjas etapid lähevad arvesse. Finaal läheb arvesse ainult siis, kui etappidelt on kogutud vähemalt nõutud punktid. Viigi korral otsustab parem finaalitulemus, seejärel osalemiste arv.