I etapp
29. jaanuar 2012 · Veskimetsa, Tallinn
Talvine sari · 8. hooaeg
Kõik sarja etapid, finaal ja punktiseis ühes kohas.
Kalender
29. jaanuar 2012 · Veskimetsa, Tallinn
10.–11. märts 2012 · Ruila
17. märts 2012 · Koordi tallid, Harjumaa
24. märts 2012 · Tondi Maneež, Tallinn
6. aprill 2012 · Perila
14.–15. aprill 2012 · Ruila
21. aprill 2012 · Tondi Maneež, Tallinn
Punktiseis
Ametlik punktitabel nii, nagu Eesti Ratsaspordi Liit selle avaldas. Selle hooaja etappide protokollid on Ratsanetis PDF-failidena, lingid on etappide lehtedel.
| Koht | Ratsanik | Klubi | 129.01 | 210.03 | 317.03 | 424.03 | 506.04 | 3 paremat | Finaal14.04 | Kokku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Triin Kattel | Tondi RSK | 12,78 | 2,5 | 0 | 9,08 | 11,78 | 33,64 | 28,5 | 62,14 |
| 2 | Hanna Kristin Ojaveer | Tondi RSK | 12,78 | 10,08 | 0 | 9,08 | 11,78 | 34,64 | 24 | 58,64 |
| 3 | Berit Lehtsaar | Viljandimaa RSK | 12,78 | 10,08 | 6,25 | 0 | 11,78 | 34,64 | 21 | 55,64 |
| 4 | Hanna-Ly Aavik | RSK KRT | 12,78 | 10,08 | 0 | 9,08 | 3 | 31,94 | 18 | 49,94 |
| 5 | Teele Kaal | RSK Simon | – | 10,08 | 6,25 | 9,08 | 11,78 | 30,94 | 16,5 | 47,44 |
| 6 | Õnneleid Selge | RSK Simon | 12,78 | 10,08 | 6,25 | 9,08 | 0 | 31,94 | 15 | 46,94 |
| 7 | Kaia Loviisa Kink | Tondi RSK | 12,78 | 10,08 | 0 | 9,08 | 11,78 | 34,64 | 12 | 46,64 |
| 8 | Minna Annabel Tismus | Tondi RSK | 5 | 10,08 | 0 | 9,08 | 11,78 | 30,94 | 9 | 39,94 |
| 9 | Stella Brett Mesila | Märjamaa SK | 12,78 | 10,08 | 0 | 9,08 | 11,78 | 34,64 | 4,5 | 39,14 |
| 10 | Kristina Albertina Reinstein | RSK KRT | 4 | 10,08 | 0 | 9,08 | 11,78 | 30,94 | 6 | 36,94 |
| 11 | Helen Pais | RSK KRT / | 12,78 | 10,08 | 0 | 0 | 11,78 | 34,64 | – | 34,64 |
| 12 | Liisi Savimaa | RSK Simon | – | 10,08 | 0 | 9,08 | 3 | 22,16 | 10,5 | 32,66 |
| 13 | Grete Rebane | Tondi RSK | 7 | 2,5 | 0 | 9,08 | – | 18,58 | 13,5 | 32,08 |
| 14 | Helena Kaal | RSK KRT | 12,78 | 10,08 | 0 | 0 | – | 22,86 | – | 22,86 |
| 15 | Anna-Liisa Merilind | Tondi RSK | – | 0 | 0 | 9,08 | 3 | 12,08 | 7,5 | 19,58 |
| 16 | Maribel Tuiken | Järvamaa RSK | 0 | 0 | 6,25 | 0 | 0 | 6,25 | – | 6,25 |
| 17 | Maian Kesküll | RSK Ruttar | 6 | – | 0 | 0 | 0 | 6 | – | 6 |
| 18 | Johanna Brigite Verro | Järvamaa RSK | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | – | 2 |
| 19 | Ignar Fjodorov | Tondi RSK | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | 0 |
| 20 | Triin Pirso | Tondi RSK | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 |
Paksus kirjas etapid lähevad arvesse. Finaal läheb arvesse ainult siis, kui etappidelt on kogutud vähemalt nõutud punktid. Viigi korral otsustab parem finaalitulemus, seejärel osalemiste arv.
| Koht | Ratsanik | Klubi | 129.01 | 210.03 | 317.03 | 424.03 | 506.04 | 3 paremat | Finaal14.04 | Kokku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Marleen Selge | RSK Simon | 17 | 20 | 11 | 20 | 5 | 57 | 25,5 | 82,5 |
| 2 | Maria-Johanna Reinstein | RSK KRT | 13 | 15 | 0 | 17 | 13 | 45 | 30 | 75 |
| 3 | Grete Kurik | RSK Simon | 20 | 4 | 14 | 15 | 2,5 | 49 | 13,5 | 62,5 |
| 4 | Birgit Loik | Tondi RSK | 3 | 17 | 0 | 6 | 18,5 | 41,5 | 18 | 59,5 |
| 5 | Mari-Leen Lao | Märjamaa SK | 5 | 13 | 0 | 12 | 15 | 40 | 7,5 | 47,5 |
| 6 | Kirkke Eliise Põldsalu | Tondi RSK | 6 | 7 | 0 | 5 | 8 | 21 | 22,5 | 43,5 |
| 7 | Annabel Lõuke | Niitvälja RSK | 12 | 5 | 0 | 0 | 18,5 | 35,5 | – | 35,5 |
| 8 | Johann Zeiger | RSK Simon | 7 | 1 | 4 | 7 | – | 18 | 16,5 | 34,5 |
| 9 | Georg Koppel | RSK KRT | 8 | 3 | 0 | 3 | 2,5 | 14 | 19,5 | 33,5 |
| 10 | Hanna-Greta Peeters | Tondi RSK | 0 | 0 | 0 | 11 | 10 | 21 | 12 | 33 |
| 11 | Marta Juhkami | RSK Simon | – | 6 | 6 | 1 | 1 | 13 | 15 | 28 |
| 12 | Rebecca Okk | RSK Simon | – | 1 | 9 | 13 | 2,5 | 24,5 | 3 | 27,5 |
| 12 | Stella-Ingrid Liinamäe | Tartumaa RSK | 0 | 10 | 7 | 0 | 0 | 17 | 10,5 | 27,5 |
| 14 | Marie-Annabel Reiner | RSK Simon | 1 | 12 | 5 | 0 | 2,5 | 19,5 | 6 | 25,5 |
| 15 | Kati Raidma | Vändra RSK | 0 | 11 | 0 | 1 | 12 | 24 | – | 24 |
| 16 | Veronika Meriküll | Niitvälja RSK | 1 | 9 | 0 | 0 | 11 | 21 | 1,5 | 22,5 |
| 17 | Nora Kurik | RSK Simon | 2 | 8 | 3 | 8 | 0 | 19 | – | 19 |
| 17 | Stella-Marii Tamme | Niitvälja RSK | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | 10 | 9 | 19 |
| 19 | Doris Akker | Kurtna RK | 1 | 2 | 0 | 10 | 0 | 13 | 4,5 | 17,5 |
| 20 | Kärt Kaal | RSK Simon | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | – | 15 |
| 21 | Kaisa Falkenberg | Tallinna RSK | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | – | 11 |
| 21 | Leiu Tõnissaar | RSK KRT | 1 | 1 | 0 | 9 | 1 | 11 | – | 11 |
| 23 | Signe Poolak | Tondi RSK / | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | – | 10 |
| 24 | Laura Unt | RK Ruila Tall | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | – | 9 |
| 25 | Arleen-Mary Lõpp | Saaremaa RSK | – | 0 | 0 | 0 | 7 | 7 | – | 7 |
| 25 | Karine Janov | Tondi RSK | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 7 | – | 7 |
| 27 | Anna-Liisa Raudsepp | Järvamaa RSK | 0 | 0 | 1,5 | 4 | 0 | 5,5 | – | 5,5 |
| 28 | Helena Sooär | Niitvälja RSK | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | – | 4 |
| 29 | Anna-Britt Kivimägi | RSK KRT / | 1 | 1 | 0 | 1,5 | – | 3,5 | – | 3,5 |
| 29 | Gretel Maripuu | RSK Simon | 1 | 1 | 0 | 1,5 | 0 | 3,5 | – | 3,5 |
| 31 | Marta Leen Volar | Tondi RSK | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | 2 |
| 32 | Kai Lassi | Järvamaa RSK | 0 | 0 | 1,5 | – | 0 | 1,5 | – | 1,5 |
| 33 | Berta Tsernant | Tondi RSK | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | 1 |
| 33 | Camille Mahoni | Tallinna RSK | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | 1 |
| 35 | Grete Post | Audruranna RSK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | 1 |
| 36 | Nele Marie Tiidelepp | Tondi RSK | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | 1 |
| 37 | Älis Oksa | Tallinna RSK | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | 1 |
| 38 | Karola Hundimägi | Tondi RSK | – | 0 | 0 | – | 0 | 0 | – | 0 |
Paksus kirjas etapid lähevad arvesse. Finaal läheb arvesse ainult siis, kui etappidelt on kogutud vähemalt nõutud punktid. Viigi korral otsustab parem finaalitulemus, seejärel osalemiste arv.
| Koht | Ratsanik | Klubi | 129.01 | 210.03 | 317.03 | 424.03 | 506.04 | 3 paremat | Finaal14.04 | Kokku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heidi Mülla | RK Ruila Tall | 20,8 | 5,2 | 10,4 | 0 | 4 | 36,4 | 10,5 | 46,9 |
| 2 | Kamilla Alma Vilderson | RSK KRT | 11,7 | 9,1 | 0 | 0 | 12 | 32,8 | 7,5 | 40,3 |
| 3 | Mari-Liis Oberg | Tondi RSK | 9,1 | – | 0 | 10 | 7 | 26,1 | 13,5 | 39,6 |
| 4 | Linda Randpere | RK Ruila Tall | 0 | 18,2 | 0 | 0 | 0 | 18,2 | 18 | 36,2 |
| 5 | Maarja Buddell | RSK Simon | – | 14,3 | 6,5 | 3 | 9 | 29,8 | 6 | 35,8 |
| 6 | Priit Reinaus | Märjamaa SK | 16,9 | 6,5 | 0 | 7 | 3 | 30,4 | 4,5 | 34,9 |
| 7 | Helen Rätsepp | RK Ruila Tall | 10,4 | 11,7 | 0 | 0 | 0 | 22,1 | – | 22,1 |
| 8 | Aune-Maria Marjapuu | RSK Simon | – | 7,8 | 1,3 | 5 | 5 | 17,8 | – | 17,8 |
| 9 | Heleri Heinrand | RSK Simon | 6,5 | 3,9 | 3,9 | 2 | 2 | 14,3 | 3 | 17,3 |
| 10 | Katerina Reiska | Tallinna RSK | 14,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14,3 | – | 14,3 |
| 11 | Katrin Melts | RSK Ruttar | 7,8 | – | 0 | 0 | 0 | 7,8 | – | 7,8 |
| 12 | Hanna Liisa Aasmaa | RSK Simon | – | 0 | 0 | – | – | 0 | – | 0 |
| 13 | My Relander | Tallinna RSK | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 |
Paksus kirjas etapid lähevad arvesse. Finaal läheb arvesse ainult siis, kui etappidelt on kogutud vähemalt nõutud punktid. Viigi korral otsustab parem finaalitulemus, seejärel osalemiste arv.