I etapp
5.–6. mai 2012 · Perila
Suvine sari · 8. hooaeg
Kõik sarja etapid, finaal ja punktiseis ühes kohas.
Kalender
5.–6. mai 2012 · Perila
2. juuni 2012 · Ruila
9. juuni 2012 · Kalesi
16.–17. juuni 2012 · Veskimetsa, Tallinn
15. juuli 2012 · Vändra
29. juuli 2012 · Juurimaa tall, Raplamaa
17.–19. august 2012 · Perila
Punktiseis
Ametlik punktitabel nii, nagu Eesti Ratsaspordi Liit selle avaldas. Selle hooaja etappide protokollid on Ratsanetis PDF-failidena, lingid on etappide lehtedel.
| Koht | Ratsanik | Klubi | 105.05 | 202.06 | 209.06 | 316.06 | 415.07 | 529.07 | 3 paremat | Finaal17.08 | Kokku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Teele Kaal | RSK Simon | 11,2 | – | 1,5 | 8,8 | 10,78 | 3,5 | 30,78 | 32 | 62,78 |
| 2 | Kaia Loviisa Kink | Tondi RSK | 11,2 | – | 7,4 | 8,8 | 10,78 | 9,3 | 31,28 | 18 | 49,28 |
| 3 | Minna Annabel Tismus | Tondi RSK | 11,2 | – | 7,4 | 2,5 | – | 0 | 21,1 | 26 | 47,1 |
| 4 | Grete Rebane | Tondi RSK | 11,2 | – | 7,4 | 8,8 | 10,78 | 0 | 30,78 | 14 | 44,78 |
| 5 | Jessica Kaal | RSK KRT | 11,2 | – | 0 | 8,8 | 10,78 | 9,3 | 31,28 | 6 | 37,28 |
| 6 | Kristina Albertina Reinstein | RSK KRT | 3,5 | – | 7,4 | 8,8 | 4,5 | 3,5 | 20,7 | 16 | 36,7 |
| 7 | Liisi Savimaa | RSK Simon | – | – | 7,4 | 8,8 | 10,78 | 3,5 | 26,98 | 8 | 34,98 |
| 8 | Anna-Liisa Merilind | Tondi RSK | 11,2 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 11,2 | 22 | 33,2 |
| 9 | Kleer Suursild | Vändra RSK | 11,2 | – | 0 | 8,8 | 10,78 | 0 | 30,78 | – | 30,78 |
| 10 | Triin Kattel | Tondi RSK | 11,2 | – | 1,5 | – | 4,5 | 3,5 | 19,2 | 10 | 29,2 |
| 11 | Karoliina Grauberg | Tondi RSK | 0 | – | 3 | 8,8 | – | 0 | 11,8 | 12 | 23,8 |
| 12 | Stella Brett Mesila | Märjamaa SK | 0 | – | 0 | 0 | 10,78 | 9,3 | 20,08 | – | 20,08 |
| 13 | Hanna-Ly Aavik | RSK KRT | 11,2 | – | 0 | 8,8 | – | – | 20 | – | 20 |
| 14 | Taisi Viire | Vändra RSK | 0 | – | 0 | 2,5 | 10,78 | 0 | 13,28 | 4 | 17,28 |
| 15 | Hanna Kristin Ojaveer | Tondi RSK | 11,2 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 11,2 | – | 11,2 |
| 16 | Berit Lehtsaar | Viljandimaa RSK | 0 | – | 0 | 0 | 10,78 | 0 | 10,78 | – | 10,78 |
| 17 | Ilona Käosaar | Vändra RSK | 5 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | – | 5 |
| 18 | Katriin Laurson | Tondi RSK | 3,5 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,5 | – | 3,5 |
Paksus kirjas etapid lähevad arvesse. Finaal läheb arvesse ainult siis, kui etappidelt on kogutud vähemalt nõutud punktid. Viigi korral otsustab parem finaalitulemus, seejärel osalemiste arv.
| Koht | Ratsanik | Klubi | 105.05 | 202.06 | 209.06 | 316.06 | 415.07 | 529.07 | 3 paremat | Finaal17.08 | Kokku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Birgit Loik | Tondi RSK | 17 | – | 17 | 20 | 17 | 12 | 54 | 20 | 74 |
| 2 | Õnneleid Selge | RSK Simon | 15 | – | 10 | 12 | 11 | 9 | 38 | 30 | 68 |
| 3 | Kati Raidma | Vändra RSK | 6 | – | 0 | 0 | 15 | 5 | 26 | 36 | 62 |
| 4 | Annabel Lõuke | Niitvälja RSK | 4,5 | – | 0 | 13 | 20 | 17 | 50 | 10 | 60 |
| 5 | Katrin Melts | RSK Ruttar | 12 | – | 8 | 0 | 13 | 1,5 | 33 | 26 | 59 |
| 6 | Hanna-Greta Peeters | Tondi RSK | 11 | – | 9 | 17 | 12 | 0 | 40 | 16 | 56 |
| 7 | Marleen Selge | RSK Simon | 20 | – | 12 | 7 | 5 | 5 | 39 | 6 | 45 |
| 8 | Stella-Marii Tamme | Niitvälja RSK | 13 | – | 0 | 10 | 0 | 0 | 23 | 18 | 41 |
| 9 | Anna-Liis Remmel | RSK Simon | – | – | 4 | 0 | 5 | 10 | 19 | 14 | 33 |
| 10 | Rebecca Okk | RSK Simon | 1,5 | – | 0 | 0 | 7,5 | 14 | 23 | 8 | 31 |
| 11 | Grete Kurik | RSK Simon | 4,5 | – | 0 | 15 | 0 | 8 | 27,5 | – | 27,5 |
| 12 | Marta Juhkami | RSK Simon | – | – | 3 | – | – | 0 | 3 | 22 | 25 |
| 13 | Camille Mahoni | Tallinna RSK | 0 | – | 14 | 9 | 0 | 0 | 23 | – | 23 |
| 14 | Maian Kesküll | RSK Ruttar | 1 | – | 7 | 0 | 10 | 5 | 22 | – | 22 |
| 15 | Jennifer-Chelsea Laanet | RSK KRT | 1 | – | 0 | – | 0 | 5 | 6 | 12 | 18 |
| 16 | Marie-Annabel Reiner | RSK Simon | 10 | – | 0 | 0 | 7,5 | 0 | 17,5 | – | 17,5 |
| 17 | Kärt Kaal | RSK Simon | 1 | – | 5 | 11 | 0 | 0 | 17 | – | 17 |
| 18 | Hanna Köster | Vändra RSK | 0 | – | 0 | 0 | 9 | 5 | 14 | – | 14 |
| 18 | Karola Hundimägi | Tondi RSK | 8 | – | 6 | 0 | 0 | 0 | 14 | – | 14 |
| 20 | Nora Kurik | RSK Simon | 9 | – | 0 | – | – | 0 | 9 | – | 9 |
| 21 | Berta Tsernant | Tondi RSK | – | – | 0 | 8 | 0 | 0 | 8 | – | 8 |
| 22 | Leona Hint | Tartumaa RSK | 1,5 | – | 0 | 6 | 0 | 0 | 7,5 | – | 7,5 |
| 23 | Hanna Liisa Aasmaa | RSK Simon | 7 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | – | 7 |
| 24 | Veronika Meriküll | Niitvälja RSK | 1,5 | – | 0 | 4 | 0 | 0 | 5,5 | – | 5,5 |
| 25 | Leiu Tõnissaar | RSK KRT | 0 | – | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | – | 5 |
| 25 | Marie Kristiin Kivisäk | Vändra RSK | 0 | – | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | – | 5 |
| 27 | Katleen Parik | Tondi RSK | 0 | – | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | – | 2 |
| 28 | Georg Koppel | RSK KRT | 1,5 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | – | 1,5 |
| 28 | Helena Palu | RK Ruila Tall | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 1,5 | – | 1,5 |
| 28 | Marta Leen Volar | Tondi RSK | 1,5 | – | – | 0 | 0 | 0 | 1,5 | – | 1,5 |
| 28 | Signe Poolak | Tondi RSK / | 1,5 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | – | 1,5 |
Paksus kirjas etapid lähevad arvesse. Finaal läheb arvesse ainult siis, kui etappidelt on kogutud vähemalt nõutud punktid. Viigi korral otsustab parem finaalitulemus, seejärel osalemiste arv.
| Koht | Ratsanik | Klubi | 105.05 | 202.06 | 209.06 | 316.06 | 415.07 | 529.07 | 3 paremat | Finaal17.08 | Kokku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mari-Liis Oberg | Tondi RSK | 10 | – | – | 13,5 | 1 | 6 | 29,5 | 26 | 55,5 |
| 2 | Mariann-Krõõt Mätas | Vändra RSK | 9 | 13,5 | – | 16,5 | 6 | 0 | 39 | 10 | 49 |
| 3 | Kirkke Eliise Põldsalu | Tondi RSK | 7 | 7,5 | – | 21 | 8 | 1 | 36,5 | 4 | 40,5 |
| 4 | Linda Randpere | RK Ruila Tall | 17 | 21 | – | 0 | 0 | 0 | 38 | – | 38 |
| 5 | My Relander | Tallinna RSK | 14 | 0 | – | – | 0 | 0 | 14 | 20 | 34 |
| 6 | Kamilla Alma Vilderson | RSK KRT | 12 | 10,5 | – | 0 | 3 | 0 | 25,5 | 6 | 31,5 |
| 7 | Doris Akker | Kurtna RK | 8 | 9 | – | 9 | 0 | 0 | 18 | 12 | 30 |
| 8 | Maria-Johanna Reinstein | RSK KRT | 1 | – | – | 0 | 0 | 4 | 5 | 16 | 21 |
| 9 | Aune-Maria Marjapuu | RSK Simon | 5 | 0 | – | 10,5 | 0 | 2 | 17,5 | – | 17,5 |
| 10 | Helen Rätsepp | RK Ruila Tall | 0 | 16,5 | – | 0 | 0 | 0 | 16,5 | – | 16,5 |
| 11 | Heidi Mülla | RK Ruila Tall | 0 | – | – | – | 0 | 8 | 8 | 8 | 16 |
| 12 | Karine Janov | Tondi RSK | 4 | 0 | – | 7,5 | 0 | 0 | 11,5 | – | 11,5 |
| 13 | Maria Pihlak | RSK KRT | 0 | 0 | – | 0 | 11 | 0 | 11 | – | 11 |
| 13 | Priit Reinaus | Märjamaa SK | 0 | – | – | 0 | 0 | 11 | 11 | – | 11 |
| 15 | Heleri Heinrand | RSK Simon | 3 | 0 | – | 0 | 2 | 3 | 8 | – | 8 |
| 16 | Maarja Buddell | RSK Simon | 6 | 0 | – | – | 0 | 0 | 6 | – | 6 |
| 17 | Hanna Saagpakk | RSK KRT | 0 | 0 | – | 0 | 4 | 0 | 4 | – | 4 |
| 18 | Johann Zeiger | RSK Simon | 2 | 0 | – | – | 0 | 0 | 2 | – | 2 |
Paksus kirjas etapid lähevad arvesse. Finaal läheb arvesse ainult siis, kui etappidelt on kogutud vähemalt nõutud punktid. Viigi korral otsustab parem finaalitulemus, seejärel osalemiste arv.