I etapp
12. veebruar 2011 · Ruila
Talvine sari · 7. hooaeg
Kõik sarja etapid, finaal ja punktiseis ühes kohas.
Kalender
12. veebruar 2011 · Ruila
5. märts 2011 · Järve tall, Tallinn
25. märts 2011 · Tondi Maneež, Tallinn
2. aprill 2011 · Koordi tallid, Harjumaa
9. aprill 2011 · Perila
16.–17. aprill 2011 · Ruila
22.–23. aprill 2011 · Tondi Maneež, Tallinn
Punktiseis
Ametlik punktitabel nii, nagu Eesti Ratsaspordi Liit selle avaldas. Selle hooaja etappide protokollid on Ratsanetis PDF-failidena, lingid on etappide lehtedel.
| Koht | Ratsanik | Klubi | 112.02 | 205.03 | 325.03 | 402.04 | 509.04 | 3 paremat | Finaal16.04 | Kokku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Birgit Loik | Tondi RSK | 10 | 17 | 18 | 0 | 16 | 51 | 18 | 69 |
| 2 | Madli Katriin Tauts | Tondi RSK | 7 | 14 | 10 | 0 | 11 | 35 | 10,5 | 45,5 |
| 3 | Karola Hundimägi | Tondi RSK | 6 | 12 | 11 | 0 | 7 | 30 | 13,5 | 43,5 |
| 4 | Georg Koppel | RSK KRT | 2 | – | 13 | 12 | 8 | 33 | 6 | 39 |
| 5 | Maria-Johanna Reinstein | RSK KRT | 3 | 5 | 15 | 9 | 13 | 37 | – | 37 |
| 6 | Jennifer-Chelsea Laanet | RSK KRT | 12 | 9 | 5 | 2 | 9 | 30 | 4,5 | 34,5 |
| 7 | Stella Brett Mesila | Märjamaa SK | 15 | 6 | 6 | 5 | 0 | 27 | – | 27 |
| 8 | Anna-Liisa Merilind | Tondi RSK | 0 | 10 | 9 | 0 | 0 | 19 | – | 19 |
| 9 | Kristina Albertina Reinstein | RSK KRT | 8 | 4 | 4 | 3 | 4 | 16 | – | 16 |
| 10 | Kirkke Eliise Põldsalu | Tondi RSK | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 8 | 7,5 | 15,5 |
| 11 | Hanna Kristin Ojaveer | Tondi RSK | 0 | 7 | 7 | 0 | 0 | 14 | – | 14 |
| 12 | Liset Takking | Märjamaa SK | 4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 12 | – | 12 |
| 12 | Maian Kesküll | RSK Ruttar | 5 | – | 3 | 4 | – | 12 | – | 12 |
| 14 | Anette Maria Olgo | Märjamaa SK | 1 | 0 | 8 | 1 | 0 | 10 | – | 10 |
| 14 | Kai Lassi | Järvamaa RSK | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 10 | – | 10 |
| 16 | Gretel Rõuk | Järvamaa RSK | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | – | 5 |
| 17 | Hanna-Kristiina Oll | Märjamaa SK | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | – | 4 |
| 18 | Kelly-Mariin Saag | Järvamaa RSK | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | 0 |
Paksus kirjas etapid lähevad arvesse. Finaal läheb arvesse ainult siis, kui etappidelt on kogutud vähemalt nõutud punktid. Viigi korral otsustab parem finaalitulemus, seejärel osalemiste arv.
| Koht | Ratsanik | Klubi | 112.02 | 205.03 | 325.03 | 402.04 | 509.04 | 3 paremat | Finaal16.04 | Kokku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Marleen Selge | RSK Simon | 20 | 20 | 10 | 3 | 1 | 50 | 19,5 | 69,5 |
| 2 | Kamilla Alma Vilderson | RSK KRT | 1 | 5 | 17 | 12 | 4 | 34 | 30 | 64 |
| 3 | Kärt Kaal | RSK Simon | 11 | 1 | 12 | 17 | 12 | 41 | 22,5 | 63,5 |
| 4 | Õnneleid Selge | RSK Simon | 4 | 1 | 20 | 20 | 17 | 57 | 6 | 63 |
| 5 | Jürgen Mark | RSK KRT | 0 | 8 | 11 | 15 | 1 | 34 | 25,5 | 59,5 |
| 6 | Anna-Karin Leppik | RSK Simon | 13 | 15 | 6 | 13 | 9 | 41 | 12 | 53 |
| 7 | Anna-Liisa Raudsepp | Järvamaa RSK | 0 | 13 | – | 9 | 20 | 42 | – | 42 |
| 7 | Heleri Heinrand | RSK Simon | 0 | 11 | 1 | 1 | 15 | 27 | 15 | 42 |
| 9 | Kelly Bersin | Tondi RSK | 17 | 6,5 | 9 | 0 | 6 | 32,5 | 4,5 | 37 |
| 10 | Maarja Buddell | RSK Simon | 1 | 1 | 13 | 1 | 1 | 15 | 18 | 33 |
| 11 | Marie-Annabel Reiner | RSK Simon | 0 | 0 | 8 | 8 | 1 | 17 | 13,5 | 30,5 |
| 12 | Mari-Leen Lao | Märjamaa SK | 9 | 9 | 2 | 11 | 0 | 29 | – | 29 |
| 13 | Hanna Liisa Aasmaa | RSK Simon | 1 | 10 | 1 | 0 | 0 | 12 | 16,5 | 28,5 |
| 13 | Marii-Heleen Raidmets | Märjamaa SK | 12 | 6,5 | 3 | 10 | 0 | 28,5 | – | 28,5 |
| 15 | Katerina Reiska | Tallinna RSK | 15 | 2 | 0 | 0 | 0 | 17 | 10,5 | 27,5 |
| 16 | Grete Kurik | RSK Simon | 0 | 17 | 0 | 4 | – | 21 | 1,5 | 22,5 |
| 17 | Kristin Kaasik | Tondi RSK | 0 | 0 | 15 | 0 | 7 | 22 | – | 22 |
| 18 | Brit Truuts | LMRK | 0 | 0 | 0 | 5 | 13 | 18 | – | 18 |
| 18 | Nora Kurik | RSK Simon | 1 | 4 | 7 | 7 | 1 | 18 | – | 18 |
| 20 | Grethe Aikevitšius | RSK Simon | 10 | 1 | 1 | 1 | 5 | 16 | – | 16 |
| 21 | Aune-Maria Marjapuu | RSK Simon | 1 | 1 | 5 | 1 | – | 7 | 7,5 | 14,5 |
| 22 | Karine Janov | Tondi RSK | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5 | 9 | 14 |
| 23 | Berta Tsernant | Tondi RSK | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 12 | – | 12 |
| 23 | Katrin Melts | RSK Ruttar | 0 | 1 | 1 | 1 | 10 | 12 | – | 12 |
| 23 | Laura Jõgeda | LMRK | 0 | 0 | 0 | 1 | 11 | 12 | – | 12 |
| 26 | Helen Rätsepp | RK Ruila Tall | 7 | 1 | 1 | 0 | – | 9 | – | 9 |
| 27 | Ann Marii Vilk | Tondi RSK | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | – | 8 |
| 27 | Leiu Tõnissaar | RSK KRT | 0 | 1 | 4 | 1 | 3 | 8 | – | 8 |
| 27 | Triin Kattel | Tondi RSK | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 8 | – | 8 |
| 30 | Kati Raidma | Vändra RSK | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 7 | – | 7 |
| 31 | Doris Akker | RSK Parkuur | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | – | 6 |
| 31 | Kaisa Falkenberg | Tallinna RSK | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | – | 6 |
| 31 | Rebecca Okk | RSK Simon | – | 1 | 1 | 1 | – | 3 | 3 | 6 |
| 34 | Eliisa-Margareth Raasik | Järvamaa RSK | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | – | 4 |
| 35 | Helina Kalev | LMRK | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | – | 3 |
| 35 | Jelena Fartdinova | Tallinna RSK | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – | 3 |
| 35 | Krislin Sartakov | Märjamaa SK | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | – | 3 |
| 35 | Regina Kungla | Märjamaa SK | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | – | 3 |
| 39 | Liisa Peri | Tallinna RSK | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | – | 2 |
| 40 | Helena Käosaar | Vändra RSK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | 1 |
| 40 | My Relander | Tallinna RSK | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | 1 |
| 40 | Teri-Ann Part | RSK Parkuur | 0 | 0 | 0 | 1 | – | 1 | – | 1 |
| 43 | Annabel Lõuke | Niitvälja RSK | 0 | 0 | – | 0 | 0 | 0 | – | 0 |
Paksus kirjas etapid lähevad arvesse. Finaal läheb arvesse ainult siis, kui etappidelt on kogutud vähemalt nõutud punktid. Viigi korral otsustab parem finaalitulemus, seejärel osalemiste arv.
| Koht | Ratsanik | Klubi | 112.02 | 205.03 | 325.03 | 402.04 | 509.04 | 3 paremat | Finaal16.04 | Kokku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mari-Liis Oberg | Tondi RSK | 15,6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 19,6 | 15 | 34,6 |
| 2 | Pille-Riin Reinaus | Märjamaa SK | 11,7 | 9 | 3,9 | 6 | 0 | 26,7 | 4,5 | 31,2 |
| 3 | Birgit Kreitsberg | RSK Simon | 5,2 | 6 | 10,4 | 9 | 1 | 25,4 | 1,5 | 26,9 |
| 4 | Erika Eding | RSK Simon | 9,1 | 1 | 6,5 | 1 | 6 | 21,6 | 3 | 24,6 |
| 5 | Heidi Mülla | RK Ruila Tall | 6,5 | 2 | 0 | 4 | 3 | 13,5 | 7,5 | 21 |
| 6 | Linda Randpere | RK Ruila Tall | 2,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,6 | 10,5 | 13,1 |
| 7 | Helena Palu | RK Ruila Tall | 3,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,9 | – | 3,9 |
| 8 | Priit Reinaus | Märjamaa SK | 0 | 0 | 1,3 | 2 | 0 | 3,3 | – | 3,3 |
| 9 | Lizette Vetik | RSK Parkuur | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 |
Paksus kirjas etapid lähevad arvesse. Finaal läheb arvesse ainult siis, kui etappidelt on kogutud vähemalt nõutud punktid. Viigi korral otsustab parem finaalitulemus, seejärel osalemiste arv.